Corey TAylor : Paul chtěl abychom pokračovali ..

6. prosince 2010 v 23:17 | Flipknot |  Slipknot
Zpěvák kapel Slipknot a Stone Sour, Corey Taylor, se během svého rozhovoru pro server NME.com opět rozpovídal o jeho duševním rozpoložení po smrti svého parťáka Paula Graye. Video s rozhovorem můžete zhlédnout níže, pro neanglicky spíkující obecenstvo pak přináším i letmý překlad:

"Vypadá to, že se všem daří dobře. Jasně, jsou tu momenty, které jsou víc pochmurné než ty ostatní. Ale když jste tady, abyste lidi bavili, nechce strávit zbytečně moc času v melancholii. Je tu čas k přemítání, je čas k oslavám, když se srovnávám se ztrátou, je pro mne důležitější oslavovat život, a ne si libovat ve smrti. Jimmy ('The Rev' Sullivan, bývalý bubeník Avenged Sevenfold, který zemřel v prosinci minulého roku) a Paul by chtěli, abychom pokračovali, protože milovali své řemeslo - naprosto jej milovali. Měli bychom proto pokračovat v jejich duchu.

Nikdy jsem neviděl člověka, který by tak rád hrál živě, jako Paulie. Stačilo sledovat jeho reakce, když publikum šílelo. I když hraji se Stone Sour, byl jejich velikým fanouškem. Kdybych nedal do Stone Sour všechen elán, jenž ve mně dřímá, byl by hodně zklamaný."

tady video

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Chris a Deni Chris a Deni | Web | 7. prosince 2010 v 6:49 | Reagovat

Ano, máme :)

Denuš Buchvaldková
Kristuš Hudcová

:) Snas nás najdeš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama