Slipknot už možná nikdy nebudou nahrávat!!

19. listopadu 2010 v 17:09 | Flipknot |  Slipknot
Corey Taylor říká , že Slipknot ozhodně mohou v budoucnu koncertovat - otázkou dalšího nahrávání však přesvědčený rozhodně není. Budoucnost Slipknot je ve hvězdách od 24. května, kdy tragicky zemřel baskytarista Paul Gray.

Baskytarista byl nalezen ve svém hotelovém pokoji v Des Moines a Slipknot okamžitě přerušili všechny své plánované aktivity. Taylor se od té doby výhradně soustředí na dění okolo své druhé kapely Stone Sour.

Právě nahrávání a koncertování na podporu aktuální desky "Audio Secrecy" Taylorovi pomohlo ve snaze nemyslet na svého zesnulého bratra. Taylor v rozhovoru pro Clickmusic říká:

"Řekněme to takhle - Stone Sour mi rozhodně pomohli. Když se ke mně donesla ta zpráva, zrovna jsme dokončovali novou desku. Byl jsem tou dobou v Des Moines, takže to bylo hodně brutální.

Mít možnost jít okamžitě opět pracovat mi hodně pomohlo ve zpracovávání těch událostí a mohl jsem se díky tomu dostat skrze všechny ty věci. Slipknot jsou velkou součástí mého života, ale Stone Sour jsou velkou součástí mého srdce. Jsem rád, že mám obě kapely."

Zatímco ostatní členové se vyjádřili ve smyslu, že kapela bude i nadále pokračovat (a to dokonce bez náhrady za Paula Graye, protože v kapele je mnoho multi-instrumentalistů), Taylor si není jistý, jestli budoucnost Slipknot zahrnuje i novou muziku.

"Nehledím do budoucna s vidinou dalšího Slipknot alba - nevím, jestli jsem připraven dělat novou Slipknot hudbu bez Paula. Určitě nás vidím dělat koncerty pro fanoušky a pro nás, ale co se týká desky - bude asi ještě chvíli trvat, než budu na něco takového připraven."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama